Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Ogłoszenie Pani Dyrektor 25.03

1403 odwiedzin
25 mar 2020

Szanowni Rodzice!

Jak już wiadomo nie zobaczymy się, z Państwem i z uczniami aż do świąt.

Bardzo troszczymy się o Wasze dzieci jak i o Was drodzy Rodzice.

Dołożymy wszelkich starań, żeby wzajemnie się wspierać, szukać rozwiązań w tej trudnej sytuacji nauczania na odległość.

W tym tygodniu weszły w życie nowe rozporządzenia które obligują nas do realizacji podstawy programowej poprzez zdalne nauczanie.

Na stronie szkoły każda klasa będzie miała  w postaci tabelki z każdego przedmiotu  tygodniowy zakres treści nauczania. Każdy nauczyciel wskaże  sposób informowania ucznia i rodzica o postępach w nauce i ocenach, godzinach konsultacji nauczyciela dla Rodzica i ucznia, a także  przedstawi które zadania będą przez nauczyciela oceniane. W oddzielnym pliku będą umieszczane na cały tydzień zadania które muszą uczniowie wykonać, a czasami też odesłać dla nauczyciela.

Proszę informować nas o wszystkich problemach technicznych, nie mamy wiedzy czy w każdym domu jest komputer, laptop, Internet dostępny dla ucznia. Nauczanie przy tych problemach odbywać się musi w inny ustalony z nauczycielami sposób.

W szkole zostało też utworzone tzw. „okienko” gdzie w razie problemów technicznych można oddawać prace uczniów lub pobrać wydrukowane prze nauczyciela materiały do pracy.

Drodzy rodzice w przedszkolu dzieci „uczą się” świata poprzez naukę i zabawę. Pamiętajmy, że dziecko ma prawo być zmęczone, odmówić wykonania danego zadania w danej chwili. Dziecko świetnie rozwija się, nawet wtedy, gdy z klocków buduje cały dzień. Doceńcie  ten  szczególny czas, kiedy może pobawić się razem  z swoim  dzieckiem.

Życzę Wszystkim Zdrowia i Wytrwałości.
Zapraszam również do kontaktu telefonicznego i  mailowego ze mną
 i  nauczycielami, gdzie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania dotyczące organizacji nauczania w czasie epidemii.

Dyrektor szkoły

Beata Stochel

0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy