Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Ślubowanie kl.I 2013

2202 odwiedzin
25 sty 2016

Dzień 29 października 2013 r. był w naszej szkole bardzo ważnym dniem dla pierwszoklasistów. W tym dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Kierlikówce.

Rodzice, uczniowie i nauczyciele gorąco powitali bohaterów uroczystości, uczniów klasy I, którzy ubrani w piękne czapki wkroczyli na salę gimnastyczną, a następnie zaprezentowali program artystyczny. Wspierani przez wychowawczynię pięknie występowali. Recytowali wiersze, śpiewali piosenki i tym samym udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania na sztandar szkoły. Pasowanie uczniów przez Panią Dyrektor „olbrzymim ołówkiem” było tylko tego potwierdzeniem. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów i legitymacji szkolnych. Nadepnie „Pierwszoklasiści” przyjęli życzenia i upominki od młodszych kolegów, uczniów klasy drugiej oraz rodziców.  Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez niezawodnych rodziców.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a „Pierwszakom” życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły!

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy