Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Ślubowanie kl. I. 2022

180 odwiedzin
23 pa¼ 2022
21.10.2022r. w naszej szkole było wielkie święto! Uczniowie klasy I wzięli udział w swojej pierwszej szkolnej uroczystości - pasowania na ucznia.
Pierwszoklasiści powitani przez Panią Dyrektor oraz starszych kolegów i koleżanki z klasy II zaprezentowali swoją gotowość do zdobywania wiedzy. W trakcie uroczystej akademii uczniowie klasy I złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej w Kierlikówce. Następnie ks. Z. Wachowicz udzielił błogosławieństwa nowym członkom naszej społeczności szkolnej. Uczniowie otrzymali od zaproszonych gości życzenia, a także drobne upominki od Rodziców, kolegów z II klasy oraz wychowawcy.
Kochane Pierwszaki! Życzymy Wam, abyście się w naszej szkole dobrze czuli i rozwijali przyjaźnie. Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością! Powodzenia! MK
Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy