Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Apel Bożonarodzeniowy 2022

395 odwiedzin
23 gru 2022
22.12.1022 roku w naszej szkole odbył się tradycyjnie uroczysty przedświąteczny apel. Chociaż sezon grypowy i mocno okrojona frekwencja uczniów troszkę utrudnił nam organizację tego wyjątkowego dnia, udało się wszystko zorganizować tak, aby poczuć MAGIĘ ŚWIĄT. Od rana w szkole roznosiły się świąteczne zapachy gdyż każda klasa odbywała SPOTKANIA WIGILIJNE. Tuż przed południem wszyscy uczniowie nauczyciele i pracownicy zebrali się na sali gimnastycznej. Wychowankowie klas młodszych przedstawili montaż słowno-muzyczny o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych. Potem był czas na wspólne kolędowanie. Podczas apelu podano również wyniki konkursów: „NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY” oraz „LOGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO”. Finaliści, wyróżnieni i pozostali uczestnicy konkursów otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Następnie Pani Dyrektor złożyła zebranym świąteczne i noworoczne życzenia oraz podziękowała wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji apelu, wigilii klasowych i konkursów. Na koniec życzenia nauczycielom i pracownikom złożyli przedstawiciele samorządu uczniowskiego, po czym rozeszliśmy się do swoich klas, aby dalej świętować…
WSZYSTKIM UCZNIOM, RODZICOM, SYMPATYKOM ORAZ INSTYTUCJOM ZWIĄZANYM Z NASZĄ SZKOŁĄ ŻYCZYMY RADOSNYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2023 ROKU!!!
" Jak obyczaj stary każe,
według Ojców Naszej Wiary,
pragniemy złożyć Wam życzenia,
w dniu Bożego Narodzenia.
Niech ta Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Nam o zmroku,
zaprowadzi Was do szczęścia
i da radość w Nowym Roku!"
Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy