Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Program Erasmus+ Tolerance in Sports

1432 odwiedzin
06 lis 2019

Realizację międzynarodowego projektu pod tytułem Tolerance in Sports rozpoczęliśmy we wrześniu. W pracach projektowych udział biorą uczniowie klas V-VIII.

We wrześniu uczniowie pracowali nad stworzeniem logo dla naszego projektu.  W eliminacjach szkolnych najwyżej oceniono logo wykonane przez uczennicę klasy VIII, Wioletę Śmiałek. Logo wykonane przez naszą uczennicą uczestniczyło w konkursie pomiędzy partnerami projektu. Najwięcej głosów otrzymało logo z Portugalii, które zostało wybrane na oficjalne logo projektu Tolerance in Sports. 

logo1    Logo wykonane przez Wioletę Śmiałek              

logo2    

Logo Projektu- Portugalia 

We wrześniu wybrano również kandydatów do mobilności, które stanowią część projektu. W ramach programu Erasmus+  25 uczniów z klas V-VIII będzie miało szansę odwiedzić kraje partnerskie, poznać kulturę i tradycję oraz rozwinąć umiejętności językowe.

Zgodnie z planem, październik to czas na przygotowanie prezentacji zatytułowanej My school, my town, my country. Prezentacja jest wykonywana przez uczniów oraz opiekuna projektu, Klaudię Matras.

W październiku wykonana została również gazetka Programu Erasmus +. Na gazetce zostały umieszczone szkoły partnerskie z którymi nasza placówka współpracuje w ramach projektu .

Na październik zaplanowano również wykonanie plakatów przedstawiających każdy z krajów partnerskich. Za przygotowanie plakatów odpowiedzialni są uczniowie zaangażowani w realizację projektu. Wykonane prace zostaną umieszczone na gazetce i można będzie je zobaczyć w budynku szkolnym.   KM

0.0
Ostatnia modyfikacja: 06 lis 2019
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy