Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Podsumowanie projektu eTwinning

2044 odwiedzin
23 sty 2016

http://pspkierlikowka.szkolnastrona.pl/files/pl/mini/dsc02617-1338806447.jpg

Program eTwinning

 

Uczniowie naszej szkoły brali udział w międzynarodowym

programie eTwinning.

Przez  kilka miesięcy współpracowali pod nadzorem

pani mgr Agnieszki Adamus

ze szkołami w Hiszpanii, Słowacji, Chorwacji oraz polską szkołą z Opola.

 Projekt dotyczył prezentacji tradycji urodzinowych

w poszczególnych krajach.

 

Uczniowie tworzyli prace pisemne oraz rysunkowe, prezentacje szkoły oraz swoich osób, rysunki tortów urodzinowych oraz zaproszenia dla uczniów ze szkoły w Tucepi (Chorwacja), które zostały im przesłane pocztą. Nasi uczniowie również otrzymali zaproszenia imienne od uczniów ze Słowacji oraz Chorwacji. Przeprowadziliśmy również wideokonferencję z uczniami z Chorwacji. Projekt był niezwykłym doświadczeniem dla uczniów naszej szkoły, dał możliwość poznania kolegów innych narodowości, poznania ich zwyczajów i miejscowości, w których mieszkają. Uczniowie oraz nasza szkoła otrzymali certyfikaty uczestnictwa w programie międzynarodowym, a logo na wszystkich świadectwach krajów uczestniczących w projekcie "Let`s make a birthday cake" został zwycięski tort, którego praca zdobyła najwięcej głosów uczniów wszystkich partycypujących krajów. Z radością przyjęliśmy fakt, iż zwycięskim tortem okazała się praca Klaudii Sroki z naszej szkoły. Gratulujemy!

 

Wszystkie prace można obejrzeć na stronie internetowej naszego projektu:

 

 http://sites.google.com/site/oureuproject

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 27 sty 2016
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy