Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Podsumowanie konkursów 2024

61 odwiedzin
20 cze 2024

Tuż przed zakończeniem roku podczas krótkiego apelu wiele uczniów z naszej szkoły otrzymało mnóstwo dyplomów i nagród za aktywność społeczną na rzecz szkoły, wzorową frekwencję, działalność charytatywną, sportową, systematyczne oszczędzanie w SKO, pracę w SU i kole Caritas, czytelnictwo oraz uczestnictwo w konkursach.

 

Wręczenie nagród z XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego: „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy” organizowanego przez KRUS:

- 1 miejsce w etapie powiatowym - Lena Kulka kl. I, która już wczoraj uczestniczyła w uroczystej Gali Wojewódzkiej w Krakowie, a dzisiaj w uroczystym wręczeniu nagród laureatom w Bochni;

- wyróżnienia: Artur Dudek kl.I, Eliza Błasińska kl. IV i Nikola Kukla kl. V;

- udział: kl. IV: Izabela Rosiek, Gabriela Burkowicz, Miłosz Marosz; kl. V: Kamila Zapała, Barbara Nowicka, Anna Skiba; kl. VI: Julia Tabor.

 

Natomiast w Miedzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

- wyróżnienie i nagrodę książkową zdobyła uczennica kl. II Zuzanna Jagielska,

- dyplomy za udział otrzymali:

Błażej Tabor kl. III;

Karolina Kuska, Gabriela Burkowicz, Miłosz Marosz, Weronika Tabor, Eliza Błasińska, Izabela Rosiek, Anna Cieślak, Maja Ujejska, Stawarz Natalia z kl. IV;

Nikola Tabor, Dominik Dębosz, Jan Machera z kl. V;

Kinga Kamieńska, Joanna Olszewska, Julia Tabor, Alicja Marzec, Szymon Burkowicz, Patryk Stawarz z kl. VI;

Szymon Dudek z kl. VII;

Paulina Dudzic, Patrycja Kamieńska z kl. VIII.

 

W konkursie plastycznym: „Zaprojektuj banknot 1000 zł” ogłoszonym przez BSR z okazji 45 - lecia istnienia banku, również licznie wzięli udział nasi uczniowie. Miło nam poinformować, że uczeń kl. I naszej szkoły Artur Dudek zdobył wyróżnienie.

 

Dyplomy za wzorową 100% frekwencję otrzymali:

- kl. I: Natasza Chmiel, Karolina Tynka i Oskar Piechnik,

- kl. IV: Weronika Tabor,

-kl. V: Nikola Tabor, Nicola Chmiel i Oliwia Satoła.

 

Uczniowie, którzy otrzymali nagrody za systematyczne oszczędzanie w SKO:

Oddział Przedszkolny- Antoni Kwiatkowski, Oskar Kędroń, Bianka Woszczyk, Zuzanna Tynka;

klasa I- Aleksandra Kowalska, Weronika Kobyłko, Oliwia Piórkowska, Oliwia Robak, Alicja Matras;

klasa III- Mikołaj Kwiatkowski.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:



Newsletter



Do wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy