Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Otwarcie boiska szkolnego

1693 odwiedzin
14 lis 2018

W dniu 14.11.2018r.  odbyła się uroczystość otwarcia wielofunkcyjnego boiska szkolnego ze sztuczną nawierzchnią dofinansowanego z projektu Województwa Małopolskiego pt. „Małopolskie boiska”.  Był to długo wyczekiwany moment nie tylko dla pracowników szkoły, ale przede wszystkim dla naszych uczniów. To boisko, jest dopełnieniem naszego kompleksu sportowego, które obok sali gimnastycznej będzie dawało większe możliwości do uprawiania różnych gier zespołowych, a przez to podniesie sprawność fizyczną i zdrowy rozwój naszych uczniów.
Był to niezwykle podniosły dzień. Uroczystość rozpoczęła się na boisku, gdzie zaproszonych gości przywitała Pani Dyrektor Beata Stochel. Najpierw nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi przez Wójta Gminy Trzciana Pana Józefa Nowaka, Przewodniczącego Rady Gminy Trzciana Pana Ryszarda Śliwę, sołtysa wsi Kierlikówka Pana Stanisława Zdebskiego, przedstawiciela Rady Rodziców Panią Renatę Grabowską, Dyrektora Szkoły Panią Beatę Stochel, nauczyciela wychowania fizycznego Panią Dorotę Grabowską oraz przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego Aleksandrę Sroka. Następnie po krótkiej modlitwie obiekt został poświęcony przez proboszcza parafii Trzciana księdza Władysława Midurę.
Dalsze uroczystości odbyły się na sali gimnastycznej, gdzie uczniowie szkoły zaprezentowali część artystyczną w podziękowaniu wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego boiska. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła podziękowanie na ręce Pana Wójta. Całej imprezie towarzyszyła bardzo dobra atmosfera. Oprawa muzyczna, jak również przygotowana odpowiednia dekoracja nadawała temu wydarzeniu niezwykłą rangę. Wszyscy czekamy z wielkim zniecierpliwieniem na nowe talenty sportowe, które rozwiną swoje skrzydła, być może, na naszym boisku.
Życzymy samych sukcesów przyszłym sportowcom! 
Mamy nadzieję, że nowy obiekt sportowy będzie długo i dobrze służył wszystkim dzieciom i dorosłym.   DG

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 15 lis 2018
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy