Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Jeżdżę z głową 2020

886 odwiedzin
22 lut 2021

Projekt „Jeżdżę z głową”

 

W lutym 2021 roku grupa 9 uczniów z naszej szkoły wraz z uczniami z sąsiednich szkół naszej gminy w ramach realizacji projektu „ Jeżdżę z głową” uczyła się jeździć na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa w czasie jazdy na nartach. Nauka odbywała się na wyciągu „Laskowa –ski” w Laskowej. Mimo mrozu dzieci rozgrzewała przyjemna atmosfera „szkółki narciarskiej” i zawsze ciepła herbatka i kanapka. Po kilku godzinach treningu widać było duże postępy początkujących narciarzy. Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.               DG

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy