Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 - informacje

1145 odwiedzin
30 sie 2020
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie…
Wakacje dobiegają końca, już niedługo wrzesień i czas na powrót do szkoły. Bardzo się cieszymy, że po tak długiej przerwie, mimo nadal panującej sytuacji epidemicznej uda nam się zasiąść w ławkach szkolnym i w trybie stacjonarnym rozpocząć rok szkolny 2020/2021.
Inauguracja roku szkolnego będzie w naszej szkole przebiegać według następującego planu:
8.00- Msza Święta w Kościele Parafialnym w Kierlikówce.
9.00- Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na sali gimnastycznej.
UWAGA!
Do szkoły wchodzą wyłącznie nauczyciele, uczniowie oraz rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego i w razie wyraźnej konieczności rodzice uczniów klasy I oraz nowoprzybyłych do naszej szkoły uczniów. Wszystkich wchodzących do placówki bardzo prosimy o stosowanie się do wszelkich wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i higieny. Przy wejściu obowiązuje dezynfekcja rąk, zakrycie ust i nosa maseczką lub przyłbicą oraz zachowanie dystansu społecznego min.2 metry.
10.00 – Spotkanie z wychowawcami w klasach.
Każdy z wychowawców zaprowadzi swoich uczniów z sali gimnastycznej do odpowiedniej klasopracowni, gdzie odbędzie się spotkanie informacyjne.
Oddział przedszkolny pozostaje na sali gimnastycznej.
Bardzo prosimy wszystkich rodziców oraz osoby trzecie wchodzące do szkoły aby rygorystycznie przestrzegać wszelkich środków ostrożności. Zwracamy uwagę, by poruszać się tylko w ciągu komunikacyjnym między wejściem, a sekretariatem. Rodzice nie mogą wchodzić do klas, ani poruszać się po korytarzach.
Wszelkie informacje dotyczące zasad funkcjonowania szkoły oraz środkach ostrożności, których należy przestrzegać w naszej nowej rzeczywistości szkolnej w czasach pandemii zostaną przekazane uczniom przez wychowawców.
Bardzo prosimy o stosowanie się do wytycznym i wyrozumiałość. Musimy zrobić wszystko, co możliwe dla naszego wspólnego dobra. Dbajmy o siebie nawzajem…
Do zobaczenia wkrótce…
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy