Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Apel DEN 2018

1960 odwiedzin
14 pa¼ 2018

      Na uroczystość  z okazji  Święta nauczycieli, pedagogów i wszystkich pracowników oświaty złożyły się elementy tradycyjne,  jak oficjalne powitanie Gości, Rodziców, Nauczycieli emerytowanych i wszystkich przyjaciół naszej szkoły. Gościem honorowym był Pan Józef Nowak, Wójt Gminy Trzciana. Kolejny punkt programu obejmował śpiew  hymnu szkolnego  w obecności pocztu sztandarowego i odczytanie artykułu o początkach Dnia Edukacji Narodowej.  Program składał się z wierszy, piosenek o tej tematyce i życzeń od uczniów, przekazywanych w imieniu przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, a  następnie wręczeniu wszystkim upominków przygotowanych przez uczniów.                                                                                    

         Życzenia dla pracowników oświaty  przekazał również Pan Wójt, wręczając Pani Beacie Stochel  Dyrektorowi Szkoły, nagrodę z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  Z kolei Pani Dyrektor wręczyła nagrody dla nauczycieli i pracowników naszej szkoły, dziękując wszystkim za dobrą pracę. Wszyscy nauczyciele i goście otrzymali również serdeczne podziękowania za troskę  i opiekę nad dziećmi od Rodziców, w imieniu których przemawiała Pani Renata Grabowska Przewodnicząca Rady.    IS, PW

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 15 pa 2018
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy