Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Zawody - kwiecień 2018

1548 odwiedzin
15 kwi 2018

Dnia 10.04.2018 dziewczęta naszej szkoły brały udział w gminnych zawodach w piłce ręcznej. Zagrały bardzo dobre mecze z zawodniczkami z wszystkich szkół naszej gminy zajmując IV miejsce. Walczyły dzielnie: Martyna Kłósek, Wioleta Śmiałek, Kamila Kukla, Katarzyna Dudzic, Amelia Kącka, Milena Adamus, Zofia Macheta, Kinga Leśniak, Emilia Orzeł, Oliwia Banat, Oliwia Wojas, Kinga Łukasik. Natomiast w czwartek 12.04 chłopcy zdobyli tytuł wice - mistrzów gminy zajmując II miejsce. Ulegli tylko jednej drużynie chłopców z Kamionnej. Reprezentanci to: Mateusz Dębosz, Patryk Szaraj, Jakub Burkowicz, Filip Fasuga, Kacper Kluba, Karol Kamieński, Łukasz Anielski, Hubert Marzec. Gratulujemy!!!        DG

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 15 kwi 2018
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy