Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Zawody gminne - piłka nożna maj 2017

2203 odwiedzin
17 maj 2017

15.05.2017 w poniedziałek chłopcy naszej szkoły walczyli o tytuł mistrza gminy w piłce nożnej. Po rozegranych meczach systemem każdy z każdym nie udało im się wygrać tych zawodów, ale należą się im gratulacje za wspaniale rozegrane mecze. W szczególny sposób gratulujemy najmłodszemu naszemu zawodnikowi uczniowi klasy III - Hubertowi Marzec. Pozostali zawodnicy to: bramkarz -Wojciech Król, Mateusz Mroczek, Radosław Sarota, Paweł Matras, Kacper Kluba, Adrian Dębosz, Łukasz Anielski, Karol Kamieński, Patryk Szaraj, Jakub Burkowicz, Mateusz Walicki. Gratulujemy!!

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy