Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

2070 odwiedzin
25 cze 2018

      Zakończenie roku szkolnego 2017/18 miało w naszej szkole wyjątkowy charakter. W piątek 22 czerwca  społeczność szkolna  dziękowała paniom Marii Więcław i Marii Kąckiej za  lata pracy w naszej szkole. W uroczystości wzięli udział: wójt gminy Trzciana Józef Nowak, przewodniczący ZNP pan Jan Kowalski, radny wsi pan Jurek Kozak, sołtys wsi Kierlikówka pan Stanisław Zdebski, Rada Rodziców, dyrektor szkoły – pani Beata Stochel, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły oraz uczniowie. Zgromadzeni podczas uroczystości mogli zobaczyć wspaniały występ dzieci z przedszkola, które płynąc wielkim żaglowcem wyruszyły na wakacje. Następnie uczniowie starszych klas serdecznie podziękowali zasłużonym nauczycielkom za poświęcenie i serce. Niejednemu  zakręciła się łezka w oku. Wójt Gminy Trzciana wręczył paniom odchodzącym na emeryturę nagrody wójta. 

       Zakończenie pracy zawodowej jest bez wątpienia ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Pamięcią ogarniamy minione lata, dokonujemy pewnych podsumowań. To taka chwila, która zmusza do głębokich refleksji. W czasie wygłaszanych przemówień padały słowa wdzięczności za wysiłek włożony w wychowywanie, nauczanie, za wsparcie, życzliwość oraz dobre słowo. Serdeczne podziękowania, nagrody i kwiaty  przekazali goście, rodzice, nauczyciele i uczniowie. Wzruszenie wywołały również słowa pożegnalne odchodzących Pań, które podziękowały wszystkim za lata wspólnej pracy.     BG

Szanowne Panie !

Życzymy zdrowia na długie lata, radości i dni wolnych od trosk.
Pragnęlibyśmy, żeby w pamięci pozostały tylko te dobre wspomnienia, które będą towarzyszyć Paniom na zasłużonej emeryturze.
Życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, i żeby  znalazły Panie czas dla siebie,
na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań.

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 26 cze 2018
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy