Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Zabawa andrzejkowa 2016

2661 odwiedzin
24 lis 2016

Dnia 24 listopada 2016 r. odbyły się w naszej szkole "Andrzejki", na które Samorząd Uczniowski pod opieką p. Marii Kąckiej przygotował losy i ciasteczka z wróżbami. 

Już po raz kolejny jednym z punktów zabawy były otrzęsiny klasy IV. Czwartoklasiści poddani zostali różnym próbom, przez które przeszli pomyślnie i zostali włączeni w poczet uczniów klas starszych. Zmagali się w następujących konkurencjach: "Szafa grająca", "Mumia", "Zagadki umysłowe", "Najdłuższa skórka", "Magiczny napój", Konkurs wiedzy o wychowawcy", a także poznali swoje przyszłe zawody podczas tradycyjnych wróżb. Uczniowie kl. IV wykazali się walecznością, zaangażowaniem i kreatywnością. Przez każdą z konkurencji przeszli zwycięsko. Nie mogło też obyć się bez testu dla wychowawcy klasy p. Doroty Grabowskiej. Imprezę prowadziła klasa V wraz z p. Pauliną Więcław. Na zakończenie otrzęsin każdy z uczniów klasy IV otrzymał pamiątkowy medal oraz lizaka. 

Kolejnym punktem była tradycyjna dyskoteka. Uczniowie przeżyli wspaniałe popołudnie i wieczór pełen magii, konkursów i tańca przy dźwiękach znanych przebojów. O tym, jak dobrze bawiły się dzieci można przekonać się zaglądając do galerii zdjęć.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunku. 

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 24 lis 2016
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy