Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

XIX Rajd Szlakiem Papieskim

1438 odwiedzin
21 maj 2018

 Dnia 19 maja 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły z klas IV- VII wraz z opiekunami paniami Dorotą Grabowską i Pauliną Więcław udali się na XIX Rajd Szlakiem Papieskim na trasie Niegowić - Łapanów.

Rajd pieszy odbywał się pod hasłem: „WY JESTEŚCIE PRZYSZŁOŚCIĄ ŚWIATA” (św. Jan Paweł II – papież). Organizatorami Rajdu byli: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Łapanowie, Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II z Oddziałami Gimnazjalnymi w Niegowici, Parafia p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Niegowici, Parafia p.w. świętego Bartłomieja Apostoła w Łapanowie.

Po przebyciu trasy 12 km wszyscy dotarliśmy na plac przy szkole w Łapanowie, gdzie był poczęstunek. Następnie po krótkim programie artystycznym przygotowanym przez uczestników WTZ w Łapanowie nastąpiło wręczenie nagród w Konkursie literacko – artystycznym związanym z XIX Rajdem Szlakiem Papieskim. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Dominik Matras – kl. IV oraz Wioleta Śmiałek kl. VI zdobyli II miejsce.    PW, DG

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy