Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Turniej BRD Powiat 2018

1568 odwiedzin
26 kwi 2018

VI miejsce w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Drużyna w składzie :Julia Mroczek, Natalia Szaraj, Filip Fasuga, Wojciech Król reprezentowali naszą gminę dnia 25.04.2018 w Turnieju, który odbył się w Zespole Szkół w Starym Wiśniczu. Zakres turnieju obejmował: test pisemny z przepisów w ruchu drogowym, jazdę po miasteczku komunikacyjnym, tor przeszkód na sali gimnastycznej. Pomimo trudnych konkurencji zawodnicy naszej szkoły spisali się znakomicie. Gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych latach.     DG

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy