Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Sukcesy naszych uczniów 2017

1990 odwiedzin
22 cze 2017

21 czerwca 2017 roku odbył się apel, na którym ogłoszono wyniki konkursu organizowanego przez opiekunki SKO p. D. Grabowską i p. M. Więcław przy współudziale nauczyciela techniki p. P. Więcław. W konkursie pod hasłem „Coś z niczego – prace z odpadów” wzięło udział 36 uczniów z klas IV-VI.

Komisja konkursowa w składzie: p. A. Adamus. p. M. Dudziak, p. B. Grabowska przyznała następujące miejsca:
I miejsce – Katarzyna Dudzic – kl. V

II miejsce – Oliwia Banat i Mateusz Dębosz z kl. IV

III miejsce – Emilia Orzeł – kl. IV.

Ponadto wyróżniono prac dwóch uczniów: Filipa Fasugi i Radosława Saroty z kl. VI.

Na apelu podano również wyniki kolejnego konkursu organizowanego przez SKO, a mianowicie po podsumowaniu wszystkich wpłat dokonywanych przez uczniów poszczególnych klas okazało się, że najwięcej zaoszczędziła i tym samym zajęła:

I miejsce – klasa „0”

II miejsce – klasa V

III miejsce – klasa III.

Ogółem wszyscy członkowie SKO zaoszczędzili w tym roku szkolnym dość niebagatelną kwotę.

W związku z powyższym opiekunki SKO dzięki funduszom pozyskanym  z Banku Spółdzielczego Rzemiosła w Trzcianie wręczyły najbardziej oszczędnym uczniom nagrody rzeczowe.

Apel podsumował całoroczną pracę SKO, ale również dokonania uczniów naszej szkoły w dziedzinie sportu. Pani D. Grabowska przedstawiła najlepszych sportowców i wręczyła im dyplomy i nagrody rzeczowe.

              Następnie p. M. Dudziak i p. P. Więcław wręczyły dyplomy i nagrody pocieszenia 14 uczestnikom XXVI Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur. Jedna z uczestniczek w/w konkursu Aleksandra Sroka z kl. VI zdobyła wyróżnienie i oprócz dyplomu otrzymała nagrodę w postaci książki.

Natomiast 22 czerwca br. p. B. Grabowska  i ks. Z.Wachowicz wręczyli kolejne nagrody dla uczniów, tym razem za: czytelnictwo i Konkurs o Janie Pawle II.

              Z kolei pani Dyrektor B. Stochel wręczyła nauczycielom: p. M.Kąckiej, p M.Dudziak i p. M.Więcław certyfikaty za zaangażowanie w organizację projektu „Śniadanie daje moc”, a p. B. Grabowskiej za przygotowanie uczniów do Konkursu Olimpus.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym !

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 11 gru 2017
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy