Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

141 odwiedzin
04 wrz 2023

WITAJ SZKOŁO!!!

W dniu dzisiejszym w naszej szkole, podobnie jak we wszystkich szkołach w Polce zadzwonił pierwszy powakacyjny dzwonek. Stęsknieni uczniowie klas starszych i podekscytowani nowi wychowankowie powitali rozpoczynający się rok szkolny 2023/2024. Wypoczęci, pełni energii i chęci do podejmowania nowych wyzwań zasiedli znów w pustych przez dwa miesiące ławach szkolnych.

Inauguracja nowego roku szkolnego rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Kierlikówce. Następnie wszyscy uczniowie, rodzice, nauczyciele i pedagodzy na czele z Panią Dyrektor spotkali się na sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w krótkim apelu upamiętniającym kolejną rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Potem reprezentantki samorządu uczniowskiego powitały najmłodszych kolegów i koleżanki i życzyły im powodzenia na nowych ścieżkach edukacji. Na zakończenie Pani Dyrektor zaprezentowała przydział wychowawców i sal lekcyjnych dla każdej klasy, krótko podsumowała inwestycje wykonane w budynku szkolnym podczas wakacji i przekazała najważniejsze informacje dotyczące organizacji roku szkolnego 2023/2024. Po apelu ogólnym był czas na spotkania z wychowawcami w klasach.

WSZYSTKIM NASZYM UCZNIOM ŻYCZYMY WSPANIAŁEGO NOWEGO ROKU SZKOLNEGO ! – ogromu zapału do pracy i nauki, samych dobrych ocen, pięknych przyjaźni i dużo uśmiechu każdego dnia...

POWODZENIA!!!

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy