Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Rozpoczęcie roku 2015/2016

2035 odwiedzin
27 sty 2016

We wtorek 1 września 2015 roku odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2015/16. O godzinie ósmej spotkaliśmy się kościele parafialnym w Kierlikówce na Mszy św. sprawowanej przez ks.Marka Wachowicza. Potem wszyscy udaliśmy się do szkoły, gdzie miał miejsce uroczysty apel. Na początku uczciliśmy pamięć Polaków poległych w II wojnie światowej. Druga część uroczystości poświęcona była pani Izabeli Sroka, która przez piętnaście lat kierowała naszą szkołą. Uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny i wręczyli kwiaty. Następnie wyrazy wdzięczności złożyli nauczyciele , pracownicy i rodzice. Pani Izabela Sroka podziękowała wszystkim za wspólne lata pracy i życzyła powodzenia swojej następczyni. Głos zabrał także gość naszej szkoły ­ wójt Gminy Trzciana pan Józef Nowak, który podziękował za pracę pani Izabeli Sroka i powitał nową dyrektor panią mgr Beatę Stochel. Pani Dyrektor przywitała wszystkich zebranych, szczególnie ciepło najmłodszych uczniów, którzy pierwszy raz przekroczyli progi szkoły, życząc im sukcesów i wiary w swoje możliwości. Następnie uczniowie rozeszli się do klas , gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 28 sty 2016
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy