Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Przedszkole Kubuś Puchatek - zapraszamy

3754 odwiedzin
30 cze 2017

Niepubliczne Przedszkole „Kubuś Puchatek”  jest młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem edukacyjno - wychowawczym. Przedszkole zlokalizowane jest w budynku Szkoły Podstawowej w Kierlikówce.

            Placówka otoczona jest dużym ogrodem z placem zabaw dla dzieci, który zapewnia doskonałe warunki do zabawy na świeżym powietrzu. Sale do zabaw są przestronne i bezpieczne dla dzieci, wyposażone w zabawki, pomoce dydaktyczne niezbędne do wszechstronnego rozwoju wychowanków. W naszej placówce funkcjonują 2 oddziały, do których uczęszczają dzieci podzielone wg kryterium wiekowego. Wiemy i jesteśmy świadomi jak ważny jest rozwój dziecka w jego początkowych latach, dlatego z najwyższą starannością prowadzimy zajęcia oraz w prawidłowy sposób stymulujemy rozwój naszych podopiecznych.

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewnia nieustanną opiekę i dba o należyty wzrost w wiedzy. Poprzez codzienne spacery, różnorodne zajęcia, gry zespołowe oraz zabawy edukacyjne nasze dzieci są w stanie lepiej przyswajać wiedzę, co w późniejszym czasie przełoży się na lepsze wyniki osiągane w szkole. Rozwijamy nie tylko umysł, ale i ciało. Dbamy o prawidłowy rozwój wyobraźni, odpowiednio kształtujemy dojrzałość społeczną i emocjonalną. Wpajamy zasady współżycia w społeczności, koleżeństwa, samoobsługi i higieny.

Przedszkole czynne jest w godzinach 6.00 -18.00, również w lipcu i sierpniu. Karty zgłoszeniowe dostępne są w siedzibie przedszkola. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc! Serdecznie zapraszamy :)

                                                                          Dyrektor i Grono Pedagogiczne Niepublicznego Przedszkola

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 30 cze 2017
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy