Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Projekty z języka angielskiego

2185 odwiedzin
06 lut 2019

W pierwszym semestrze uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dwóch projektach z języka angielskiego. 

 "I'M PROUD TO BE POLISH"

Aby uczcić 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie naszej szkoły z klas IV-VIII uczestniczyli w projekcie " I'M PROUD TO BE POLISH".  W projekcie uczestniczyło 20 szkół podstawowych z całej Polski. Zadaniem uczniów było wykonanie pocztówek na których znajdował się napis " I'M PROUD TO BE POLISH" oraz inne symbole narodowe. Pocztówki wykonane przez uczniów naszej szkoły zostały wysłane do pozostałych uczestników projektu.  Nasza szkoła również otrzymała pocztówki z których stworzyliśmy wystawę. 

"Let's celebrate Christmas together"

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy piątej oraz szóstej uczestniczyli w projekcie "Let's celebrate Christmas together".  W ramach projektu nasi uczniowie wykonali kartki świąteczne, każda klasa wykonała 10 kartek.  Klasa szósta przygotowała prezentację multimedialną  o zwyczajach i tradycjach świątecznych w naszym regionie. Uczniowie klasy piątej nagrali angielskie piosenki świąteczne.

W galerii zdjęć wystawa naszych kartek w partnerskiej szkole.     KM

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy