Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Pożegnanie przedszkola i pożegnanie klasy 8.

73 odwiedzin
20 cze 2024

POŻEGNAŃ CZAS…

Pożegnanie przedszkola i pożegnanie klasy 8.

 

Już jutro zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Chociaż dla wielu uczniów wakacje to bardzo wyczekiwany okres , ostatnie dni w szkole przywołują też wzruszające, smutne emocje. A to za sprawą niestety nieuniknionych w naszym życiu pożegnań. Coś się kończy, a coś się zaczyna. Każdy z nas przechodzi przez kolejne etapy edukacji i choć łezka kręci się w oku, czasu cofnąć się nie da, a to co było już więcej nie wróci. Pozostaną nam jednak piękne wspomnienia.

Wczoraj absolwenci Oddziału Przedszkolnego uroczyście pożegnali przedszkole, aby już we wrześniu zasiąść w szkolnych ławach. W rytmie dostojnego poloneza, w obecności Pani Dyrektor oraz rodziców rozstali się z przedszkolnymi kątami, aby pełni chęci do nauki i przeżycia nowych przygód wyruszyć w podróż do świata wiedzy. GRATULUJEMY I ŻYCZYMY POWODZENIA. W SZKOLE!!!

W dniu dzisiejszym żegnaliśmy absolwentów klasy ósmej, a Oni z drżącym głosem rozstawali się ze Szkołą Podstawową , by od września rozpocząć kolejny etap edukacji i wkroczyć w progi szkoły średniej. We wzruszającej atmosferze w pięknych wierszach i piosenkach wyrazili wdzięczność za trud wychowania i kształcenia swoim Nauczycielom, ale przede wszystkim Rodzicom. Nie zabrakło też podziękowań dla pracowników szkoły i młodszych kolegów i koleżanek.

Uczniowie klasy siódmej pożegnali naszych absolwentów przywołując wspomnienia wspólnie spędzonych lat i życząc powodzenia na dalszych ścieżkach życia. Słowa do klasy ósmej skierowała również Pani Dyrektor gratulując dotychczasowych sukcesów i życząc kolejnych już w szkole średniej.

Drodzy ABSOLWENCI bardzo dziękujemy Wam za wspólnie spędzone chwile, życzymy szczęścia. w dalszym życiu. Bądźcie odważni i pełni wiary w swoje siły oraz możliwości. Świat przed Wami stoi otworem. Czerpcie z niego to co najlepsze i najbardziej wartościowe. Spełniajcie marzenia!!! Mamy nadzieję, że Szkoła Podstawowa w Kierlikówce pozostanie dla Was na zawsze miłym wspomnieniem

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy