Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Powiatowe eliminacje Turnieju BRD 2019

1654 odwiedzin
28 kwi 2019

Drużyna naszej szkoły w składzie: Julia Mroczek, Natalia Szaraj, Filip Fasuga reprezentowali Gminę Trzciana w eliminacjach powiatowych Turnieju wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Szkoła w Mikluszowicach była gospodarzem tego turnieju, który odbył się w miniony piątek tj 26.04.2019r. Turniej składał się z trzech części: testu wiedzy o przepisach ruchu drogowego, jazdy po miasteczku komunikacyjnym oraz toru sprawnościowego z przeszkodami. Bardzo dobrze poszło naszej drużynie na miasteczku, gdzie bezbłędnie przejechali i otrzymali max ilość pkt. Trudniej było na torze sprawnościowym, ale i tak świetnie się spisali. Po tych wszystkich zmaganiach ostatecznie zajęli VI miejsce i otrzymali  nagrody rzeczowe. Gratulujemy!!!!  DG

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy