Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Laboratorium Przyszłości art. nr 2

239 odwiedzin
31 sie 2022

Nasza szkoła bierze udział w programie rządowym Laboratoria Przyszłości – Na lekcjach i zajęciach dodatkowych korzystać będziemy m.in. z drukarki 3D, mikrokontrolerów, robotów, sprzętu do nagrań, laptopa, aparatu cyfrowego, pociągu Intelino wraz z akcesoriami, zestawów Lego Education i innych. Program ten jest finansowany z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. W ramach programu zakupiono nowoczesne narzędzia wspierające odkrywanie talentów i rozwijanie kompetencji przyszłości - takich jak współpraca, interdyscyplinarność, kreatywność i rozwiązywanie problemów. Mamy nadzieję, że i u naszych uczniów rozwiną się te umiejętności podczas realizacji programu od 01 września 2022r.

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy