Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Konkurs wiedzy o regionie

1319 odwiedzin
28 maj 2019

W minionym tygodniu  w naszej szkole odbył się VII Gminny Konkurs Wiedzy o Regionie , którego celem było  zainteresowanie uczniów historią  Polski, poszerzenie wiedzy o  ważnych wydarzeniach i  postaciach związanych z naszą okolicą. Wszystko to w związku z przypadającą w tym roku 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej. W konkursie udział wzięło 12 uczniów z czterech szkół. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Sroka, drugie – Oliwia Wojas, trzecie – Kamila Kukla . Laureatki są uczennicami naszej szkoły. Gratulujemy! Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczył  Wójt Gminy Trzciana  Cezary Stawarz. 

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 30 maj 2019
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy