Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Konkurs: "Maszyna pracuje, a dziecko obserwuje"

1450 odwiedzin
21 maj 2019

Mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców wsi oraz upowszechnianie wiedzy o zasadach bhp w gospodarstwie rolnym, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprosiła uczniów szkół podstawowych do udziału w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci pod hasłem: "Bezpiecznie na wsi mamy: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje". Zadaniem konkursowym było wykonanie w dowolnej technice pracy plastycznej w formacie A3 na temat zapobiegania wypadkom związanym z obecnością w gospodarstwie rolnym maszyn i urządzeń rolniczych. Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a współorganizatorami byli Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Uczniowie naszej szkoły zachęceni przez  nauczyciela techniki wykonali prace, które przekazano na konkurs.

Emilia Orzeł z kl. VI i Hubert Marzec z kl. V zdobyli wyróżnienie i otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci gry edukacyjnej „Tomek i Agatka bezpieczni na wsi”.

Natomiast pozostali uczestnicy: Oliwia Wojas i Katarzyna Kurpiel z kl. VI oraz Dominik Matras z kl. V – otrzymali dyplomy za udział w w/w konkursie. Gratulujemy!   PW

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-


NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy