Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

III Gminny Konkurs Ekologiczny

2032 odwiedzin
27 sty 2016

III GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY Już po raz trzeci nasza szkoła była gospodarzem organizowanego konkursu na etapie gminnym pod hasłem: "MOJA ZIEMIA CZYSTY ŚWIAT". Nie zabrakło przedstawicieli z żadnej szkoły funkcjonującej na terenie naszej gminy. Uczniowie wykazali się dużą znajomością treści ekologicznych w pisemnym teście, który składał się z 42 pytań. Najlepsze wyniki osiągnęli następujący uczniowie: I miejsce ­ Paulina Mordarsaka z ZPO w Trzcianie II miejsce ­ Gabriela Pietras ­ ZS w Leszczynie III miejsce ­ Justyna Kukla ZPO w Trzcianie Weronika Tworzydło ­ ZS w Leszczynie. Uczniów nagrodzono książkami oraz dyplomami; przygotowano też skromny poczęstunek. Nagrody i dyplomy wręczyła Pani dyrektor Izabela Sroka, dziękując opiekunom z poszczególnych szkół oraz wszystkim uczniom biorącym udział w tym konkursie i zaprosiła na kolejny konkurs za rok. Organizator: Dorota Grabowska

0.0
Ostatnia modyfikacja: 08 mar 2017
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy