Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Gminny konkurs piosenki angielskiej za nami!

2640 odwiedzin
04 mar 2017
Uczennice naszej szkoły wzięły udział i godnie reprezentowały naszą szkołę w gminnym konkursie piosenki angielskiej. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz klasy IV-VI. Uczestnicy prezentowali utwory w języku angielskim, a wielu z nich zmierzyło się z naprawdę trudnymi językowo i melodyjnie utworami. Oceniając młodych piosenkarzy jury wzięło pod uwagę wymowę języka angielskiego, intonację, interpretację utworu oraz jego poziom trudności i wyraz artystyczny.
Miło nam przekazać znakomite informacje o miejscach zajętych przez uczennice naszej szkoły:
Amelia Kącka - III miejsce w kategorii klas młodszych za wykonanie piosenki "Let it go" Frozen

Kinga Leśniak - wyróżnienie w kategorii klas młodszych, piosenka "Love me do" The Beatles

Aleksandra Sroka - II miejsce w kategorii klas starszych za wykonanie utworu "Jar of hearts" Christina Perri. 

W konkursie wspaniale zaprezentowała się również Emilia Orzeł w piosence "We`re the skateboard sharks" oraz Kasia Dudzic "Colour of life". Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody książkowe i rzeczowe.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 04 mar 2017
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy