Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Gminne eliminacje turnieju wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

2231 odwiedzin
07 kwi 2017

Gminne eliminacje turnieju wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym odbyły się 06.04.2017 r w PSP w Kamionnej. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Julia Mroczek, Natalia Szaraj, Filip Fasuga i Wojciech Król. Turniej składał się z testu pisemnego oraz sprawnościowego na rowerach.           W końcowej klasyfikacji I miejsce wywalczyła nasza drużyna. Natomiast w klasyfikacji indywidualnej: II miejsce - Filip Fasuga, III miejsce - Julia Mroczek.

Uczniowie będą reprezentować naszą gminę w turnieju powiatowym w Mikluszowicach 26.04.2017 r. Gratulujemy i życzymy powodzenia !

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 07 kwi 2017
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy