Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Eliminacje powiatowe chłopców w piłce ręcznej kl VII- -VIII.

174 odwiedzin
07 maj 2023

Eliminacje powiatowe chłopców w piłce ręcznej kl VII- -VIII. Gratulacje dla chłopców z naszej szkoły za udział w zawodach na szczeblu powiatowym - piłka ręczna, które odbyły się na hali sportowej w Bochni. Nie udało się stanąć na podium, ale zagrali mecze, w które włożyli wiele wysiłku i dużo zaangażowania. Dziękujemy! Naszą szkołę a zarazem gminę reprezentowali: kapitan - Kamil Dziedzic, bramkarz- Hubert Łukasik oraz zawodnicy: Adrian Kołodziejczyk, Kamil Kłósek, Tobiasz Grabowski, Jakub Burkowicz, Filip Hołota, Kacper Stelmach.

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy