Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Eliminacje gminne w halowej piłce nożnej chłopców kl. VI i młodsi – 16.10.2023

55 odwiedzin
17 pa¼ 2023

Dnia 16.10.2023 w zespole Placówek Oświatowych w Trzcianie odbyły się gminne zawody w halowej piłce nożnej chłopców klas VI i młodsi. Wszystkie szkoły z naszej gminy wystawiły swoich przedstawicieli. Rozegrano mecze systemem „każdy z każdym”, w wyniku tej rywalizacji nasza drużyna uplasowała się na podium i zajęła II miejsce! Gratulujemy wszystkim zaangażowanym: kapitan- Patryk Stawarz, bramkarz- Dawid Kącki, Patryk Kuzak, Hubert Piech, Karol Janiczek, Dariusz Kukla, Bartłomiej Dudek, Szymon Burkowicz, Nikodem Skowronek, rezerwowi: Dominik Paruch, Dominik Dębosz

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy