Panel dostępności

Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Działalność Szkolnego Koła CARITAS 2024

150 odwiedzin
19 cze 2024
Szkolne Koło Caritas w naszej szkole zorganizowało w Dniu Dziecka akcję charytatywną pod hasłem DZIECI-DZIECIOM. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich przygotowujacych ciasta i apetytowi naszych hojnych ofiarodawców zebraliśmy sporą kwotę. Bardzo dziękujemy wszystkim ! Członkowie naszego Szkolnego Koła Caritas za zebrane pieniądze zakupili upominki i przygotowali paczkę dla rówieśników z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Azymut" w Bochni.
Przedstawiciele SCK uczestniczyli także 4 czerwca w XVI Zjeździe Szkolnych Kół Caritas w Starym Sączu. Wydarzenie to miało szczególny charakter, gdyż organizowane było z okazji 25. rocznicy wizyty św. Jana Pawła II w tym mieście. Członkowie kół uczestniczyli w koncercie „Promyczków Dobra” oraz w uroczystej Mszy św. pod przewodnictwem księdza Biskupa Leszka Leszkiewicza. Dalsza część programu obejmowała zasadzenie drzewa jabłoni, upamiętniającego błogosławioną Rodzinę Ulmów. Było to wyjątkowe spotkanie, które stanowiło wyraz wdzięczności dla członków Szkolnych Kół Caritas za ich całoroczne zaangażowanie w działalność wolontariacką.
Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy