Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Czwórbój LA 2018

1900 odwiedzin
17 cze 2018

Nasza szkoła była w tym roku gospodarzem gminnych zawodów sportowych "Czwórbój LA". Przyjechali do nas reprezentanci szkół z Trzciany, Łąkty Dolnej i Kamionnej. Zmagania sportowe rozpoczęliśmy biegiem sprinterskim na dystansie 60m, następnie skok w dal i rzut piłeczką palantową. Wszyscy uczestnicy spisali się znakomicie, ale tytuł mistrzyń gminy przypadł naszym dziewczętom -  I m, natomiast chłopcy naszej szkoły walczyli dzielnie do samego końca zajmując ostatecznie II m. Gratulujemy wysokich wyników!!
Skład naszych drużyn: Julia Mroczek, Aleksandra Sroka, Martyna Kłósek, Natalia Szaraj, Patrycja Marzec, Kamila Kukla, Mateusz Mroczek, Filip Fasuga, Radosław Sarota, Łukasz Anielski, Hubert Marzec, Patryk Szaraj.   DG

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: 17 cze 2018
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy