Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Apel Szkolnego Koła Caritas - podsumowanie konkursów

1886 odwiedzin
11 sty 2018

W środę 10 stycznia odbył się w naszej szkole apel zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas. Ksiądz Marek Wachowicz wraz z panią dyrektor Beatą Stochel oraz opiekunką SKC panią Bożeną Grabowską wręczyli nagrody i dyplomy dla uczestników szkolnego konkursu „Jasnogórska Królowa Polski – w 300. rocznicę koronacji Jej Cudownego Wizerunku”. Pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy siódmej Ewelina Korta. Podsumowano także konkurs plastyczny, w  którym rywalizowały, wykonane przez dzieci, najpiękniejsze wizerunki Matki Boskiej Częstochowskiej.  Pierwsze miejsce zdobyły cztery wyjątkowe prace: Emilii Orzeł, Oliwii Banat, Wiolety Śmiałek i Aleksandry Sroki. Autorzy wyróżnionych prac otrzymali obrazy z wizerunkami świętych i kalendarze ufundowane przez ks. Marka Wachowicza. Ksiądz Proboszcz podziękował także za zaangażowanie uczestnikom Kolędy Misyjnej, a opiekunka SKC poinformowała, że  widzowie jasełek wystawionych przez naszych uczniów  w kościele parafialnym w Kierlikówce ofiarowali kilkaset złotych na rzecz dzieci z Aleppo w Syrii. Pieniądze zostały przekazane w ramach programu  Caritas „Rodzina Rodzinie”.    BG

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy