Publiczna Szkoła Podstawowa w Kierlikówce

Sukcesy naszych uczniów w Gminnym Konkursie Językowo – Ortograficznym

770 odwiedzin
17 gru 2019

               Sukcesy naszych uczniów w Gminnym  Konkursie Językowo – Ortograficznym

     W piątek 13 grudnia najlepsi znawcy zasad ortografii z naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Językowo – Ortograficznym w Łąkcie Dolnej. Nasi uczniowie wspaniale poradzili sobie z trudnym testem . W kategorii klas VII-VIII zwyciężył Mateusz Dębosz, a Kamila Kukla  zajęła drugie miejsce. Świetnie spisały się także               Amelia Kącka   i Patrycja Kamieńska zdobywając dużą ilość punktów w kategorii klas IV-VI.     BG

           Serdecznie gratulujemy !  

Galeria:
0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły:NewsletterDo wakacji pozostało

0
0
Tygodnie
0
0
Dni
0
0
Godziny
0
0
Minuty
0
0
Sekundy